NICKNET
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
NICKNET


 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Κόλαση και Παράδεισος

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stella
Moderators
Moderators
stella



Κόλαση και Παράδεισος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κόλαση και Παράδεισος   Κόλαση και Παράδεισος Icon_minitimeΚυρ Ιαν 04, 2009 10:21 am

Πεθαίνει ο Bill Gates και πάει στον Άγιο Πέτρο να κριθεί.
- "Παιδί μου, του λέει ο Άγιος Πέτρος, υπάρχουν δύο δρόμοι και πρέπει να διαλέξεις τον έναν."
Η διαλέγεις κόλαση, ή παράδεισο. Φυσικά θα δεις και τις δύο περιπτώσεις, και μετά θα αποφασίσεις. Ξεκινούν λοιπόν πρώτα από τον παράδεισο. Διασχίζοντάς τον, ο Bill βλέπει
υπέροχους κήπους, γάργαρα νερά, αγγελάκια να παίζουν απαλή μουσική με άρπες, ανθρώπους να συζητούν γλυκά θέματα φιλοσοφικού περιεχομένου και άλλα τέτοια ωραία.
- "Άγιε Πέτρο", λέει ο Bill, "ωραία είναι στον παράδεισο, να δούμε τώρα και την κόλαση."
Συνεχίζουν λοιπόν και βλέπουν την κόλαση. Εκεί λοιπόν ο Bill βλέπει ένα ανεκδιήγητο θέαμα. Γυναίκες και άνδρες να επιδίδονται σε ομαδικά όργια, τρομεροί συνδυασμοί από τα καλύτερα φαγητά να πηγαινοέρχονται, κόσμος, κακό, φασαρία. Ο Bill λοιπόν, μένει με το στόμα ανοιχτό και λέει:
- "Άγιε Πέτρο μου, διαλέγω την κόλαση χωρίς συζήτηση."
- "Είσαι σίγουρος τέκνο μου;" ρωτάει με φανερή έκπληξη ο Άγιος Πέτρος.
- "Απολύτως Άγιε μου. Κόλαση και πάλι κόλαση."
Πραγματικά τον οδηγούν στην κόλαση. Με το που μπαίνει μέσα, τι να δει; Άνθρωποι να σουβλίζονται, άλλοι να είναι μέσα σε λακκούβες με σκατά, άλλοι να βράζουν μέσα σε τεράστια καζάνια. Τον πλησιάζει ένας διάβολος και του λέει:
- "Εσύ με τα γυαλιά και το ηλίθιο ύφος, πήδα αμέσως στο καζάνι!"
- "Μα, απαντάει ο Bill, πριν μπώ εδώ, άλλο μου έδειχναν..."
- "Ναι, αλλά εκείνο ήταν το demo."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
djtsoxas
uploader
uploader
djtsoxas



Κόλαση και Παράδεισος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κόλαση και Παράδεισος   Κόλαση και Παράδεισος Icon_minitimeΔευ Ιαν 05, 2009 7:38 pm

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha mrabo re stella.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κόλαση και Παράδεισος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΟΛΑΣΗ - 2009 by djtsoxas

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
NICKNET :: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ :: Γελιο!!! και παλι Γελιο!!!!-
Μετάβαση σε: